Dědictví aneb užívání začíná!

Na úmrtí není nic veselého, zvlášť tehdy, když šlo o člověka, kterého jste milovali. Někteří ale na pozůstalost čekají tak moc, že ani nemohou dospat. Zvláště tehdy, když o zůstaviteli vědí, že má na účtu dost slušnou sumu peněz. A tak malá vilka, či luxusní automobil není nikdy na škodu.

Kdo je dědicem? Já!
Máte-li to štěstí, že strýček z Austrálie nemá žádné potomky, ani manželku, jste jediným právoplatným dědicem pouze vy. Můžete si vzpomenout na slavnou komedii s Bolkem Polívkou, koupit si koně nebo kolotoč, nebo s penězi naložit úplně jinak. Sice Irenka s Vlastičkou jsou jen filmové postavy, ale nikdy nevíte, zda se tato vtipná příhoda nestane i vám, tedy v případě, pokud jste muž. Existují stále ještě ženy, které touží více po bohatství, než po samotném charakteru partnera.

Jak jinak ještě naložit s takovou sumou peněz? Přistavte k současnému domu zimní zahradu nebo procestujte svět. Můžete zavítat do rodného kraje klokanů a mrknout se, kde váš vzdálený příbuzný trávil poslední chvíle svého života, či vzít to z jiného úhlu pohledu a slavit Vánoce na pláži. Fantazii se meze nekladou, každý z nás vidí priority v něčem jiném. Jeden dělá radost sobě, druhý by raději obdaroval děti z dětského domova, či daroval peníze charitě.